CZE ENG
+420 272 766 477 / +420 272 767 398

O nás

SEOS CZ s.r.o., C 22502 vedená u Městského soudu v Praze je registrována k EET

Dovolujeme si Vám představit společnost SEOS CZ s.r.o., která byla založena v r. 1993 jako společnost SEOS Engineering, spol. s.r.o. s programem konzultační, inženýrské, obchodní, ale zejména realizační činnosti v oblasti elektroinstalací do 1kV a elektrotechniky systémů EPS, EZS, EKV, CCTV, telekomunikační, ERO, JČ.

 Od ledna r. 2004 společnost změnila své obchodní jméno a pokračuje ve své činnosti pod názvem SEOS CZ s.r.o. se stálým a prvořadým cílem, poskytovat našim klientům komplexní služby v nejvyšší kvalitě tak, aby výsledkem byl vždy spokojený zákazník.

Nyní je aktivita naší společnosti zaměřena především na komplexní dodávky a montáže elektroinstalací do 1 kV a systémů technické ochrany osob a majetku, na poskytování smluvně záručního a pozáručního servisu a na činnosti, vedoucí k preventivním opatřením v ochraně zdraví a bezpečnosti práce.

Poskytujeme poradenskou činnost, zpracování návrhů i projektové dokumentace všech stupňů ke slaboproudým celkům a jejich následnou realizaci. V oblasti požární ochrany a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci nabízíme vypracování příslušné dokumentace k uvedeným odborným oblastem, včetně posouzení požárního nebezpečí objektu, stanovení rizik vzniku pracovních úrazů, provádění pravidelných školení PO BOZP, včetně školení řidičů referentů, vyžadovaných příslušnými vyhláškami.

V rámci našich obchodních aktivit zajišťujeme dodávky materiálu z tuzemska i dovoz komponentů vybraných slaboproudých systémů ze zahraničí.

Během deseti let od svého založení společnost obstála v silné konkurenci a vybudovala si pevné místo na našem i zahraničním trhu.  Je členem Asociace technických bezpečnostních služeb AGA, členem cechu elektrické požární signalizace, má prověření NBÚ pro stupeň "Důvěrný".

V listopadu r. 2003 společnost úspěšně absolvovala certifikační audit a získala certifikát ČSN EN ISO 9001:2009.

 

EET

"Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin." , eviduje-li poplatník v daném  pokladním místě tržby v běžném režimu.

SEOS CZ s.r.o. - idatabaze.czBezpečnostní, zabezpečovací systémy (alarmy) - idatabaze.cz